csdeen

Zájmové kroužky

Vyberte třídu

Kroužky pořádané školou

Přihlašování na kroužky:

  • na kroužky pořádané školou se můžete přihlašovat přes internet od 3.9.2019, 0:00hod
  • na externí kroužky se přihlašujte přímo přes odkaz (webové stránky, emailová adresa, telefon na lektora)

Informace k platbám za kroužky pořádané školou

 

Jméno kroužku Určen pro třídy Učitel Termín Cena za pol. Přihlášení
Anglický jazyk 3.tř 3. A T. Sklenářová Po 14.45 - 15.30 700,- zapsat
Anglický jazyk 3.tř 3. A T. Sklenářová Po 15.35 - 16.20 700,- zapsat
Anglický jazyk 3.tř 3. E. Živná Pá 13.00 - 13.45 700,- obsazeno
Anglický jazyk 3.tř 3. B T. Sklenářová Út 15.45 - 16.30 700,- zapsat
Anglický jazyk 4.tř 4. A T. Sklenářová Út 14.05 - 14.50 700,- zapsat
Anglický jazyk 4.tř 4. A T. Sklenářová Út 13.15 - 14.00 700,- obsazeno
Anglický jazyk 4.tř 4. B T. Sklenářová Út 14.55 - 15.40 700,- zapsat
Anglický jazyk 4.tř 4. B E. Iveljová St 14.15 - 15.00 700,- přihlášení u učitele
Anglický jazyk 5.tř
2 hod. týdně
5. A H. Dvořáková Út 13.50 - 14.35, Čt 13.50 - 14.35 1400,- přihlášení u učitele
Anglický jazyk 5.tř
2 hod. týdně
5. A M. Ježková Út 14.05 - 14.50, St 13.50 - 14.35 1400,- přihlášení u učitele
Anglický jazyk 5.tř
2 hod. týdně
5. B E. Iveljová Po 13.50 - 14.35, Čt 12.55 - 13.40 1400,- přihlášení u učitele
Anglický jazyk 5.tř
2 hod. týdně
5. B M. Ježková Po 13.50 - 14.35, Čt 13.50 - 14.35 1400,- přihlášení u učitele
Bilingual English Club – Year 1/2

více

1. - 2. K. Gacek Pá 12:30-13:30 1800,- zapsat
Bilingual English Club – Year 3/4

více

3. - 4. K. Gacek Pá 13:30-14:30 1800,- zapsat
Bilingual English Club – Year 5/6+

více

5. - 9. K. Gacek Pá 14:30-15:30 1800,- zapsat
Český jazyk - cvičení 8. A A. Klečková Út 12.55 - 13.40 700,- přihlášení u učitele
Český jazyk - cvičení 9. A A. Klečková Po 13.50 - 14.35 700,- přihlášení u učitele
Český jazyk - cvičení 9. B E. Havlíková Po 13.50 - 14.35 700,- přihlášení u učitele
Český jazyk - cvičení 7. A E. Havlíková St 13.50 - 14.35 700,- přihlášení u učitele
Český jazyk - cvičení 7. B E. Živná Po 12.05 - 12.50/Út 14.00 - 14.45 700,- přihlášení u učitele
Český jazyk - cvičení 8. B E. Živná Út 13.05 - 13.55 700,- přihlášení u učitele
Dramatická výchova NOVÉ 2. - 9. T. Chotěborová Út 14.45 - 16.15 1400,- zapsat
Flétna - pokročilí 1. - 9. M. Srnková Pá 13:00-16:00, dle domluvy 1 200,- msrnkova@post.cz
Florbal I

Lektor si vyhrazuje právo přeřadit děti mezi kroužky. Dodržujte prosím při přihlašování věkovou hranici.

více

1. - 3. Š. Chytrý, J. Lutrýn Pá 14:30-15:30 900,- obsazeno
Florbal II

Lektor si vyhrazuje právo přeřadit děti mezi kroužky. Dodržujte prosím při přihlašování věkovou hranici.

více

4. - 6. Š. Chytrý, J. Lutrýn Pá 15:30-16:30 900,- obsazeno
Florbal III

Lektor si vyhrazuje právo přeřadit děti mezi kroužky. Dodržujte prosím při přihlašování věkovou hranici.

více

7. - 9. Š. Chytrý, J. Lutrýn Pá 16:30-17:30 900,- zapsat
Francouzský jazyk II 6. - 9. E. Iveljová Čt 14.00 - 14.45 700,- přihlášení u učitele
Kapela

více

6. - 9. O. Vacek St 14:00 - 15:30 1500,- zapsat
Keramika

Pozn: Cena kroužku je již včetně materiálu

1. - 9. A. Palečková Po 15.00 - 16.30 1 600,- zapsat
Keramika

Pozn: Cena kroužku je již včetně materiálu

1. - 9. V. Šemberová Čt 14.45 - 16.15 1 600,- zapsat
Keramika
Pozn: Cena kroužku je již včetně materiálu
1. V. Šemberová Čt 13.00 - 14.30 1 600,- obsazeno
Kytara I

(individuální výuka)

více

3. - 9. O. Vacek Po 14.05 - 14.35 2000,- obsazeno
Kytara II

(individuální výuka)

více

3. - 9. O. Vacek Čt 12.15 -12.45 2000,- obsazeno
Kytara III

(individuální výuka)

více

3. - 9. O. Vacek Po 16.15 – 16.45 2000,- obsazeno
Kytara IV

(individuální výuka)

více

3. - 9. O. Vacek Pá 14.05 – 14.35 2000,- obsazeno
Lezení na umělé horolezecké stěně - začátečníci

více

4. - 8. O. Vacek, J. Tlapák Út 15.40 - 17.10 1800,- zapsat
Matematika - cvičení 7. A J. Klimentová Út 13.50 - 14.35, St 7.00 - 7.45 700,- přihlášení u učitele
Matematika - cvičení 9. B H. Musilová Čt 14.00 - 14.45 700,- přihlášení u učitele
Matematika - cvičení 9. A J. Klimentová St 13.50 - 14.35 700,- přihlášení u učitele
Matematika - cvičení 8. A K. Hanzlíková St 13.50 - 14.35 700,- přihlášení u učitele
Německý jazyk
2 sk. v každé třídě
2. - 4. dle rozvrhu 700,- -
Příprava k PET
45 / 90 min.
7. - 9. P. Ryan Čt 15:40 - 16:25 700,- / 1400,- přihlášení u učitele
Programování (nejen) LEGO robotů

více

5. - 9. J. Tlapák Čt 14:45 - 15:45 900,- zapsat
Španělský jazyk II 6. - 9. E. Iveljová Pá 14.00 - 14.45 700,- přihlášení u učitele
Sportovní hry 2. - 6. M. Ševčík Čt 15:40 - 16:40 900,- zapsat
Vaření pokročilí
Pozn: cena kroužku včetně 300,- Kč na suroviny
2. - 5. L. Martínek Sudý Čt 15:00-16:30 1000,- obsazeno
Vaření začátečníci
Pozn: cena kroužku včetně 300,- Kč na suroviny
2. - 5. L. Martínek Lichý Čt 15:00-16:30 1000,- obsazeno
Výtvarný ateliér NOVÉ
Pozn: +300,- Kč na materiál, vybírá v hotovosti lektor kroužku

více
1. - 4. T. Kopecká Út 15.00 - 16.30 1400,- obsazeno

Podmínka otevření kroužku je minimálně 10 přihlášených dětí


Externí kroužky pro žáky ZŠ Kladská v budově školy

Jméno kroužku Určen pro třídy Učitel Termín Cena za pol. Přihlášení
Bojové umění KUNG-FU pro děti

více

1. - 5. M. Kůlová Čt 17.00 - 18.00 1950,- krouzky-prodeti@seznam.cz
Bricks 4 Kidz

  více
  http://www.bricks4kidz.cz/praha5/

1. - 5. M. Leschová Po 13.00-13.50 1680,- Kč www.bricks4kidz.cz/prague/
mleschova@bricks4kidz.com
Extra English s Kryštofem - Angličtina s rodilým mluvčím

www.klckrystof.cz

1. Erin Po 12:55 - 13:40 3.360 Kč / 4-6 dětí krystof@klckrystof.cz
Extra English s Kryštofem - Angličtina s rodilým mluvčím

www.klckrystof.cz

2. Erin St 12:55 - 13:40 3.360 Kč / 4-6 dětí krystof@klckrystof.cz
Extra English s Kryštofem - Angličtina s rodilým mluvčím

www.klckrystof.cz

3. Erin Po 13:50 - 14:35 3.360 Kč / 4-6 dětí krystof@klckrystof.cz
Extra English s Kryštofem - Angličtina s rodilým mluvčím

www.klckrystof.cz

4. - 5. Erin Po 14:45 - 15:30, St 14:45 - 15:30 3.360 Kč / 4-6 dětí krystof@klckrystof.cz
Extra English s Kryštofem - Angličtina s rodilým mluvčím

www.klckrystof.cz

5. B Erin St 13:50 - 14:35 3.360 Kč / 4-6 dětí krystof@klckrystof.cz
Juniorská Robotika LEGO WeDO 2.0

  více
  http://www.bricks4kidz.cz/praha5/

1. - 5. M. Leschová Po 14.00-14.50 2500,- www.bricks4kidz.cz/prague/
mleschova@bricks4kidz.com
Phonics for Kids I - začátečníci
phonics.cz
1. - 4. K. Gacek Po 12.45 - 13.45 3400,- Kč na www.phonics.cz
Phonics for Kids II - mírně pokročilí
phonics.cz
1. - 5. K. Gacek St 12.30 - 13.30 3400,- Kč na www.phonics.cz
Phonics for Kids III - pokročilí/bilingvní
phonics.cz
1. - 5. K. Gacek Po 13.45 - 14.45 3400,- Kč na www.phonics.cz
Šachová škola Vávra a Černoušek

  leták
  web

1. - 5. P. Vávra St 13.45-14.30 1200,- Kč info@sachovykrouzek.cz
Taekwondo
www.klub-hirundo.cz
1. - 9. J. Novák St 18.00 - 19.15 2500,- Kč na www.klub-hirundo.cz
Věda nás baví

www.vedanasbavi.cz
více

2. - 5. M. Ježková Po 14.45 - 15.45 - obsazeno
Věda nás baví

www.vedanasbavi.cz
více

2. - 5. M. Ježková Po 15.55 - 16.55 - na www.vedanasbavi.cz