Předběžný plán akcí a termínů

školní rok 2019/2020

 

2.9., pondělí Zahájení nového školního roku před školou – 8:00 hodin
2.9., pondělí Pedagogická rada (zahajovací) – 11:00 hodin
2.9., pondělí Třídní schůzky rodičů 1. tříd - 9:00
3.9., úterý Zahájení přihlašování na zájmové kroužky KRPŠ (0:00 hod)
9.9., pondělí Zasedání školské rady
18.9., středa Seminář pro učitele (Ne)bezpečný mobil 13:30 hod
Provozní porada 15:30 hod
Třídní schůzky rodičů 1. tříd a tříd s novým třídním učitelem (3.B, 4.B, 5.B, 6. třídy, 8.A) - 17:00 hod
Seminář pro rodiče (Ne)bezpečný mobil - 18:00 hod
29., 30. 10., úterý, středa Podzimní prázdniny
31.10. + 1.11., čtvrtek, pátek Ředitelské volno
13.11., středa Pedagogická rada 1. čtvrtletí
13.11., středa Třídní schůzky: 1. stupeň 17:00, 2. stupeň 18:00
28.11., čtvrtek Vánoční koncert školy v Lucerně
6.12., pátek Stonožková mše v Chrámu sv. Víta
20.12., pátek Den třídy a třídního učitele
23.12. – 3.1. Vánoční prázdniny (vyučování začíná 6. ledna 2020)
8.1., středa Konzultace pro rodiče 17:00 – 18:00
22.1., středa Pedagogická rada 1.pololetí
23.1., čtvrtek Den otevřených dveří – od 14:00 do 18:00 hod
30.1., čtvrtek Pololetní vysvědčení, společné bruslení
31.1., pátek Pololetní prázdniny
17.–21.2. Jarní prázdniny
19.3., čtvrtek Stonožková vernisáž
2.4., čtvrtek Zápis do 1. tříd 12:30 – 17:00 hod (výuka do 11:50)
3.4., pátek Zápis do 1. tříd 9:00 – 11:00; 13:00 – 17:00, ředitelské volno
9.–13.4. Velikonoce
15.4., středa Pedagogická rada 3.čtvrtletí
15.4., středa Třídní schůzky: 1. stupeň 17:00, 2. stupeň 18:00
13.5., středa Sportovní den školy (termín bez záruky, předběžný)
20.5., středa Konzultace pro rodiče 17:00 – 18:00
18.6., čtvrtek Pedagogická rada
23.6., úterý Závěrečná akademie - divadlo Hybernia
25.6., čtvrtek Den třídy a třídního učitele
26.6., pátek Vysvědčení
29., 30.6., pondělí, úterý Ředitelské volno

 

Výměnné a jazykové pobyty:

Querxenland, 4. třídy 4. – 7. 9. 2019
Querxenland, 5. třídy 9. – 12. 12. 2019
Backnang(výměnný pobyt s divadelním projektem, 6. třídy) tam: 6. – 10. 10. 2019
tady: 13. – 17. 10. 2019
Lauf, 6./7. třídy tady: 24. – 27. 9. 2019
tam: 27.-30.4.2020
Norderney, 7. třídy tady:17.-24.4.2020
tam: 5.-12.6.2020
Broendby, Dánsko, 8. třídy tady: 9.-13.12.2019
tam: 26.4.-2.5.2020


Adaptační kurzy:

Český ráj, 6.B 9. – 13. 9. 2019
Kácov, 8.A 24. – 26. 9. 2019


Lyžařské kurzy:

2.třídy - Nové Hutě, Šumava 24. - 29. 2. 2020
3.třídy - Benecko, Krkonoše 6. - 11. 1. 2020
4.třídy - Strážné, Krkonoše 6. - 10. 1. 2020
5.třídy - Benecko, Krkonoše 29. 2. - 6. 3. 2020
6.třídy - Saalbach, Rakousko 5. - 11. 1. 2020
7.třídy - Saalbach, Rakousko 15. - 21. 3. 2020


Změna vyhrazena!