Adresa: http://strav.nasejidelna.cz/0012

Uživatelské jméno i heslo je stejné : prvních 5 malých písmen příjmení + VS, které má každé dítě přidělené ve ŠJ na celou školní docházku, a které používáte při platbách, např.: novak2222

Všichni, kdo jsou přihlášení na oběd, mají vždy nastaven oběd č.1.

Odhlašovat obědy je možné vždy do 8,oo hodiny téhož dne.

Oběd č.1 za oběd č.2 lze měnit od pátku od 15,oo hodin až do čtvrtka do 14,oo hodin, a to na následující týden.

Měníme oběd tím způsobem, že v kalendáři, který je na prvé straně, klikneme na den, který chceme změnit, následně klikneme na oběd č.1, tím ho zrušíme/ okýnko má být modré/ a klikneme na oběd č.2. / okýnko má být zelené/

Červeně napsané, že čeká na potvrzení terminálem, znamená, že stahuji a odesílám data každé ráno po 8,oo hod a odpoledne po 14,oo, z terminálu do PC. Veškeré změny, které udělám já, nebo i vy, tak se tímto převodem uloží.
Pokud jste na internetovém objednávání v nesprávný den, nemůžete provádět žádné změny.

Na horní liště vidíte, kolik má vaše dítě peněz na obědy. Poslední týden v měsíci otevírám v PC nový měsíc, a všechny obědy se načtou, tak alespoň vidíte, kolik máte doplatit na další měsíc. První den v novém měsíci zadám v PC do výše kreditu, na liště už dluh neuvidíte, tak prosím, obědy plaťte v předstihu.

Internetové objednávání má sloužit:

  • pro děti, které ještě neumějí číst a rodiče jim pomáhají vybrat oběd
  • na odhlašování obědů
  • na přehled pro rodiče, jestli děti na obědy chodí /vyzvednutý oběd č. 1 je A, oběd č. 2 je B/
  • pro ověření, jestli jsou obědy zaplacené

Částka na horní liště je zůstatek – každé odebrané jídlo se denně odečítá.

V jídelně je terminál, na kterém si děti můžou volit obědy stejným způsobem, kromě žáků prvních tříd to ovládají všichni. Pokud má některé dítě problém si jídlo na terminálu navolit, může požádat o vysvětlení.

Pokud omylem vymažete oběd, obraťte se prosím na mě, opravím vše v PC.

V prvním týdnu školního roku vaříme pouze jedno jídlo, v posledním týdnu školního roku se vaří také pouze jedno jídlo, odhlašování a přihlašování obědů na poslední školní týden, je možné pouze do čtvrtka do 14 hodin v týdnu předcházejícím, pak si můžete pouze obědy vyzvedávat do přinesených nádob (ne skleněných).

Prosím rodiče, aby byli dochvilní v placení obědů, obědy se platí měsíc předem.

 

Jana Macháčková
vedoucí ŠJ Kladská