Červen
14
Úspěchy žáků 14. 06. 2018
Soutěž ve fotbale - 1:0 pro němčinu 14.června 2018

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se dva týmy dětí z páté a čtvrté třídy zúčastnily fotbalové soutěže "1:0 pro němčinu". Poté, co si lámaly hlavy nad německými slovíčky a reáliemi (téma samozřejmě fotbal), posilnily se řízkem a pustily se do samotné hry. Náš tým ze čtvrté třídy obsadil v celkovém bodovém ohodnocení krásné třetí místo. Mančaft páté třídy vyhrál...

01
Úspěchy žáků 01. 06. 2018
Soutěž v přehazované obvodní kolo

Tým mladších žáků se na obvodním kole v přehazované umístil na pěkném 3.místě. Gratulujeme!

01
Střelba ze vzduchovky o putovní pohár obvod Praha 2

Tým našich žáků ze 7.B vybojoval v soutěži krásné 2.místo. V kategorii jednotlivců se rovněž na 2.místě umístila Julie Imrychová ze 7.B. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Duben
01
Úspěchy žáků 01. 04. 2018
Soutěž v programování krajské kolo

Matyáš Boháček z 8.B v krajském kole soutěže v programování, které se konalo 20.dubna, potvrdil své skvělé programátorské dovednosti a postoupil až do ústředního kola! Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

01
Konverzační soutěž v německém jazyce celostátní kolo

Dne 26. 4. 2018 se konalo celostátní kolo soutěže v německém jazyce, do kterého postoupila naše žákyně Michaela Uhlířová (9.A). Ve své kategorii II.A obsadila na celorepublikové úrovni vynikající 2. místo! Srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

01
McDonald’s Cup - fotbalový turnaj obvodní kolo

Kategorie 1. - 3. třídy 2. místo: ZŠ Kladská Kategorie 4. - 5. třídy 1. místo: ZŠ Kladská, chlapci postupují do krajského kola.

01
Matematická olympiáda obvodní kolo

5.třídy 1. místo: Radim Votava, 5.A 3. místo: Aziz Jahič, 5.A 4. místo: Julie Kučerová, 5.B 4. místo: Alžběta Staňková, 5.B 6.třídy 1. místo: Leander Leiský, 6.B 1. místo: Sára Masařová, 6.A 8.třídy 1. místo: Anna Filipiová, 8.A 4. místo: Matyáš Boháček, 8.B 9.třídy 2. místo: Theodor Balek, 9.B 2....

Pražské poetické setkání obvodní kolo

Kategorie II Nina Strnadová - Cena poroty s postupem do krajského kola Kategorie III Alice Bransten - Ocenění za citlivý projev

Únor
01
Úspěchy žáků 01. 02. 2018
Zeměpisná olympiáda obvodní kolo

Kategorie A (6. třídy a primy VG): 3. místo: Hynek Lambl 5. místo: David Batt Kategorie B (7. třídy a sekundy VG): 2. místo: Kryštof Basch 3. místo: Patrik Minařík Kategorie C (8.a 9. třídy, tercie a kvarty VG): 3. místo: Jakub Schindler 4. místo: Theodor Balek