Lyžařský zájezd Albrechtice - 6.třídy
23.2.-4.3.2007

Dne 24.2. jsme odjeli na lyžařský pobyt do Jizerských hor. Hned první den jsme se dozvěděli co budeme dále dělat. Když jsme se ubytovali, šli jsme lyžovat na sjezdovku hned vedle hotelu. Rozdělili jsem se do čtyř družstev podle toho, jak umíme lyžovat. V následujících dnech jsem lyžovali. Měli jsem moc zajímavé večerní programy. někdy byly diskotéky nebo různé hry. Jídlo bylo velice chutné. Všem se nám tu líbilo.
Sofie H.
 

Sjezdovky byly celkem dobré, až na vydřená místa. Zkoušeli jsme carvingové obloučky a hráli jsme různé hry.
Anička V. a Maruška V.
 

Sníh byl na začátku pobytu docela fajn, ale hnědá místa se vždy našla. Za celý týden sněžilo 2krát a to celkem drsně. Týden uběhl jako voda a myslím, že by malé prodloužení neuškodilo.
Míša V.
 

Na lyžáku na Špičáku to bylo super až na to, že na sjezdovkách bylo málo sněhu. Byly dvě diskotéky, na kterých jsem se vyřádili, ale také spousta zábavných her. Na jídlo jsme chodili do vedlejší ubytovny.
Gábina B. a Dáda G.
 

Dne 24.2. jsme odjeli na lyžařský kurz na Tanvaldský Špičák. Bylo to hezké, několikrát sněžilo a hezky jsme si zalyžovali.
Fanča a Anouschka M.
 

Ozdravný pobyt na horách. V sobotu 24.2. jsme se v 7:15 sešli před školou a v 7:30 už jsme vyjížděli do Jizerských hor k Tanvaldskému Špičáku. Po krátkém výstupu jsme došli do našeho pensionu. Celý týden až na pár výjimek jsme lyžovali, ale ani to se bohužel neobešlo bez zranění. Dva žáci odjeli domů se zlomeninami. Avšak všichni jsme si to užili a těšíme se na další akci.
Verča J a Anička M.
 

Bylo to tu dobrý. Sobota: Ráno jsme nastoupili do autobusu. Přijeli jsme ten den, který jsme odjeli. neděle: Lyžovačka byla dobrá a sjezdovky taky O:K: Pondělí: Ráno jsem vyrazili na sjezdovku(samozřejmě), odpoledne jsme zase lyžovali (samozřejmě).
Ivan H
 

Lyžování bylo v rámci možností super. Ubytování sice trochu horší, ale byl dostatek dobré nálady.
David R.