Lyžařský kurz 3. tříd, Studenov
20.2.-25.2.2016

Sobota 20.2.

Letos jsme dojeli autobusem až k hotelu. Rozdělili jsme si pokoje a začali vybalovat. K večeři byly výborné špagety. Venku hustě sněží. Doufáme, že to vydrží co nejdéle.

Neděle 21.2.

Přes noc napadlo asi 15 cm nového sněhu. Bohužel se sněžení změnilo v intenzivní celodenní déšť. Před obědem, kdy pršelo jen málo, jsme se stihli rozdělit do družstev. Odpoledne nás bohužel déšť uvěznil v hotelu. Hráli jsme různé hry, např. kufr.

Pondělí 22.2.

Dnes konečně nepršelo a mohli jsme vyrazit na lyže. Celý den jsme na lyžích trénovali obloučky. Všichni po dnešku vyjedou na vleku nahoru a sjedou na lyžích dolů. Všem na čerstvém vzduchu pěkně vytrávilo. Po večeři jsme si zasoutěžili ve smíšených družstvech a hurá do postýlky.

Úterý 23.2.

Úterní zasněžené ráno nám opět umožnilo po vydatné snídani vyrazit na lyže. Zdokonalovali jsme obloučky a užívali sněhových radovánek jako třeba koulování instruktorů. K obědu nás čekala skvělá rajská s knedlíky. Po odpoledním klidu jsme opět všichni s chutí vyrazili na lyžování. Následovalo kluzákování před chatou, svačina, sprcha, odpočinek a večeře. Jako večerní program byla pantomima, u které se všichni moc nasmáli.

Středa 24.2.

Celé dopoledne jsme ladili formu na odpolední závody. Po obědě jsme si zazávodili ve slalomu. Když jsme se vrátili z lyží, začali jsme pomalu balit. Večer jsme si užili závěrečnou diskotéku. Už se moc těšíme domů. Přijedeme zítra kolem 16.30 hod. ke škole.