Lyžařský kurz Benecko
4.třídy, 12.-19.2.2011

Pondělí 14.2.2011

Už jsme tu dva dny a všechno je super: zasněžené stráně, vlastní vlek, skvělí instruktoři, moc dobré jídlo, barevně vymalované pokojíčky s novými koberci. Domů se netěšíme, tak vás alespoň pozdravujeme.

Vaše "Blechy" z pokoje č. 4 (Bari, Deni, Kami, Zuzi, Luci, Sofi)

Úterý 15. února 2011

Zdravíme z hor a máme další špičkové zážítky: dopolední lyžování opět super, dokonce jsme se natáčeli na video a večer jsme mluvili o chybičkách v jízdě. Taky jsme byli na snowtubingu na Benecku, bobovali jsme a koupili dobroty v obchůdku. Špičková byla i oslava Markových narozenin a večerní Talentmánia. Byla stejně skvělá, jako včerejší diskotéka. Zážitků je mnoho a těšíme se na další.

Vláďa Hořký a Ondřej Zelený

Středa 16. února 2011

Dnešek jsme si moc užili. Lyžovali jsme, další družstva se natáčela na video a večer jsme si vše promítali a poučili se. K obědu byl moravský vrabec s bramborovým knedlíkem a špenátem - mňam! Večer kytara s veselými písničkami a pak Cesta do pravěku (naštěstí jen na videu). Tento den byl jeden z nejlepších.

CaLaBAne (Caroline, Laura, Bára, Anežka)

Čtvrtek 17. února 2011

Dnešní den začal výbornou snídaní - vánočka s kakaem - což nám dodalo sílu na dopolední lyžování. Odpoledne se konaly závody smíšených družstev ve skicrosu. Začalo to během k lyžím. Potom jsme jeli na skokánky, podjeli několik branek a byl cíl. Večer pokračovaly soutěže, po nich jsme viděli natočené záběry z našich závodů a Boba a Bobka.

Agáta, Kačka a Šárka

Předpokládaný návrat ke škole v sobotu před 12 hodinou.