Lyžařský kurz 2. tříd

Nové Hutě, Šumava

Neděle
Tak jsme tady :-). Lyže máme už připravené u sjezdovky a těšíme se na zítřejší lyžování. Svítilo sluníčko, sněhu máme spousty. Jídlo nám moc chutnalo, včetně báječného domácího zákusku. Pravidla FIS už známe a zítra je zúročíme.

Pondělí
Probudilo nás slunce. Po výborné snídani jsme se vypravili na kopec. Téměř všichni jsme hned napoprvé vyjeli nahoru na horu a předvedli jsme, jak umíme jezdit. Po poledním klidu jsme šli opět lyžovat. Po večeři jsme si zazpívali s kytarou.

Úterý
Opět sluníčko! Hurá! Dneska jsme si skvěle zajezdili. Už všichni jezdí bez problémů na vleku. Po odpoledním lyžování jsme se vydováděli na sněhu :-). A výsledky našeho večerního snažení přinese pan listonoš snad brzy.

Středa
Snídaně jsou tady senzační, vždycky se na ně moc těšíme! Vajíčka, šunka, různé druhy sýrů, čerstvá zelenina, Nutella, med, džem, cornflakes, čokoládové kuličky a jogurty. Ráno nás čekal na sjezdovce manšestr a  sluníčko opět nezklamalo. Odpoledne jsme stavěli iglú. K večeři nás pan kuchař překvapil luxusními bavorskými vdolečky.

Čtvrtek
Dnes jsme měli nabitý program: dopolední i odpolední lyžování, zabalení lyží, přednáška záchranáře Horské služby, balení kufrů (UF!!), diskotéka a závěrečné zhodnocení lyžařského kurzu. Těšíme se na vás. Maminky, uvařte něco dobrého, ale bude to těžké po dnešním řízečku a tiramisu.